מתנות
לבית ולמטבח
ספורט ואאוטדור
ילדים ותינוקות
תכשיטים ואופנה

גומילום-הזהרו מחיקויים- השוואה בין ריינבו לום המקורי לזיוף

ערכת הריינבו לום המקורית אשר שיגעה את כל ילדי העולם, הגיעה לארצנו לפני מספר חודשים והספיקה לסחוף איתה גם את כל ילדי ישראל.
ביחד עם הערכה המקורית, הגיעו גם לארץ המון זיופים לערכה אשר מאוד מסוכנים לילדים שלנו.

מהי בעצם ערכת הריינבו לום?

ערכת הריינבו לום היא ערכה אשר ניתן להכין איתה צמידים מגומיות, תכשיטים, מחזיקי מפתחות בכל מיני צורות, כפפות לידיים, שרשראות ועוד המון המון דברים והכל מהגומיות הצבעוניות של הריינבו לום.
אצלנו בחנות בקטגורית ריינבו לום תוכלו למצוא רק את הערכות המקוריות!
מאוד חשוב לשים לב ולדעת להבדיל בין הערכות המקוריות והערכות המזויפות.

למה? 

הערכות המזויפות לא עברו בדיקות בטיחות ויכולות מאוד להזיק למשתמשים בהם. הן עלולות להכיל עופרת ועוד חומרים רעילים ופינות חדות, האיכות שלהן רדודה ונשברות בקלות, הגומיות גם הן נקרעות מהר מאוד והמסרגה יותר קטנה מהמקורית.
זה תמיד מאוד מצער, גם לילד וגם להורים, כאשר אחרי שימוש אחד בערכה המזויפת המסרגה, הלום או הגומיות נשברות ונקרעות וצריך לקנות ערכה חדשה.
מידי יום, ילדים מגיעים אלינו לחנות או כותבים לנו מכתבים ומתלוננים שקנו להם גומילום או זיופים אחרים ועכשיו באו לרכוש את המקורית.

" לפני כחודש שמעתי על הריינבו לום, ומיד התאהבתי בסרטונים ביוטיוב. הורי קנו לי ערכה שהיא "חיקוי" של הריינבו לום. ניסיתי להכין איתה ויצאו דווקא צמידים יפים, ולא רק צמידים. אפילו הצלחתי להמציא כמה יצירות, אבל לצערי הלום כל הזמן מתפרק, הגומיות נקרעות והמחט נשברת."
" נשבר לי עמדה אחת מהלום ואני לא יכולה להכין יותר צמידים…חשבתי שהורי קנו לי את המקורי (כך רשום על האריזה) אבל עכשיו אני רואה שזה זיוף! מה לעשות??? "
" יש חיקוי שקנו לי שבו האריזה, המסרגה והלוח נראים בדיוק אותו דבר אבל המסרגה לא נוחה והלוח לא בטיחותי ויכול לגרום לשריטות והערכה נשברה לי אחרי כמה שימושים בודדים."
" התחננתי שיקנו לי את המקורית שיש אצלכם אבל הורי הלכו וקנו לי גומילום במקום ריינבו לום. לא נוח, הגומיות נקרעות ואני ממש רוצה ערכה מקורית! "

חלק מהמכתבים שאנו מקבלים מילדים מידי יום.

איך מבדילים בין ריינבו לום המקורי לבין זיופים כגון גומילום וכיצד תדעו שהערכה שלכם היא המקורית?

דבר ראשון והכי חשוב הוא שהמקורי תמיד יקרא אך ורק Rainbow Loom. ערכות עם שמות אחרים הם הזיוף!

"גומילום" – זיוף!
"לום בנדז" – זיוף!
"לופ דה לום" – זיוף!

אבל כמו בכל מוצר, ישנן גם ערכות מזויפות אשר נושאות את אותו שם אבל בכל זאת הן החיקוי.

חפשו את הסמל!

הדרך הכי טובה והכי מהירה לזהות ערכה מזויפת זה דבר ראשון לחפש את הסמל של הזכויות שהוא האות R בתוך עיגול ליד השם ®Rainbow Loom  על גבי האריזה. כאשר פותחים את האריזה של הערכה המקורית, ניתן לראות שגם על המסרגה וגם על הלום יש את השם Rainbow Loom ביחד עם סמל הזכויות בכל מקום אפשרי.


כמו כן, על האריזה המקורית תוכלו תמיד למצוא מדבקה מרובעת כסופה בצד שמאל למעלה.

על הלום עצמו, במקורי יהיה חץ אדום אשר מראה מאיזה כיוון להתחיל את היצירות שלכם, ולעומת זאת על המזויף יהיו חצים שקופים או שלא יהיו חצים.

חפשו את המדבקה הכסופה!

על כל הערכות המקוריות תוכלו למצוא מדבקה כסופה בצד שמאל למעלה.
חשוב מאוד שלפני שאתם רוכשים את הריינבו לום – מצאו את המדבקה הכסופה! במידה ואין את המדבקה תדעו שזו ערכה מזויפת.

שימו לב לפרטים הקטנים והחשובים! 

בנוסף, בערכה המקורית גם הלום וגם המסרגה מגיעים בצבע כחול כהה ובזיופים גוון הכחול יכול להיות שונה, המסרגה תהיה הרבה יותר קטנה מהמקורית והגומיות יגיעו באריזה קצת שונה .

מבחינת בטיחות, הלום המזויף יגיע עם פינות חדות ומסכונות ועם משטח מחוספס במקום חלק.

כפי אתם יכולים לראות, ההבדל הוא מאוד ברור ומאוד מסוכן. אנחנו ממליצים בחום לבוא לקנות את המקורית בחנות שלנו או דרך האתר ולא לסכן את ילדכם עם הערכה המזויפת. אומנם היא יותר זולה מהערכה המקורית, אבל בסופו של דבר אתם משלמים יותר כאשר אתם קונים את הזיופים.

רוצים עוד?

הירשמו למבצעים בלעדיים ועדכונים על הגעת מוצרים חדשים ואקסקלוסיבים