תוי שי משלוחים | שירות לקוחות 03-5737573 |

דפני מברשת מחליקה שיער - יתרונות

 משך זמן החלקת השיער

המברשת מחליקת השיער בעלת שטח פנים תלת מימדי ורחב משמעותית ממחליק רגיל ולכן תוכלי בכל הבקשה להחליק ולעצב כמות רבה יותר של שיער ביחס למחליקים אחרים ובכך משך החלקת השיער מתקצר כמעט פי עשר ממחליקים אחרים.
נניח שכיום, בשימוש במחליק רגיל ההחלקה נמשכת עבורך כחצי שעה, עם מברשת דפני תוכלי בתוך 2-3 דקות לסיים להבריש ולהחליק את שיערך, אם לוקח לך היום 45 דקות להחליק, עם דפני זמן זה יתקצר ל 5-6 דקות. לא מאמינה? פשוט תנסי ותיווכחי , זה עובד ועובד מצוין!

החלקת השיער בפשטות ובנוחות
עם מברשת דפני מברישים את השיער בצורה טבעית, ללא שימוש במסרק, מחליק, מברשת מגולגלת או כל אביזר אחר, פשוט מברישים, וזה גם מה שהכי נח לנו וטבעי לנו. פעולת הברשה פשוטה והשיער חלק תוך דקות ספורות! כמו כן, ניתן לבחור את כיוון החלקת השיער אם מבפנים לחוץ או מבחוץ לבפנים ולשחק את הכיוונים להפקת התוצאות הרצויות.
 

בטיחות השימוש וחסכון בחשמל
 כמובן שנדרש לכבות את הדפני בגמר השימוש אך אם במקרה שכחת, המנגנון החשמלי של המברשת תוכנן כך שלאחר 15 דקות היא נכבית מעצמה כך שאת יכולה להיות רגועה אם בדרך לעבודה את תוהה אם כיבית או לא. הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת חסכון בחשמל.

למברשת דפני ציפוי קרמי איכותי, בזכותו ניתן להצמיד את המברשת לקרקפת ללא פחד או חשש להבריש כפי שאת מברישה עם מסרק או מברשת רגילה.
יתרונה הוא גם בטמפרטורה הקבועה והאידיאלית להחלקת השיער ללא גרימת נזק!! (לא שורף את השיער! )
 

מחליק שיער דפני  - לרכישה מברשת להחלקת שיער - דפני לחצו כאן
 

אנא המתן...

המוצר הבא נוסף לסל הקניות בהצלחה:
  • {{var product.name}}