מתנות
לבית ולמטבח
ספורט ואאוטדור
ילדים ותינוקות
תכשיטים ואופנה

לימוד בעזרת משחק

מחפשים משחקי ילדים חינוכיים, שיאפשרו לכם ללמד את הילדים דברים חשובים ומעניינים? מעוניינים לקנות משחק לילדה או משחק לילד, שגם תאפשר להם ללמוד דבר או שניים על כדור הארץ או על העולם? הכירו את חברת KidzLabs ("מעבדת הילדים") – שמשווקת משחקי ילדים, שמאפשרים לכם ללמד את הילדים מידע חשוב ומעניין, תוך כדי משחקים מהנים וניסויים מגניבים. במאמר זה נסקור משחקים לימודיים מבית 4M שנמכרים באתר שלנו.

מעבדת הילדים – כדור הארץ והירח

הילד מתעניין בכוכבים ובירח, או אולי חולם להיות אסטרונום? רוצים ללמד את הילד על כדור הארץ והירח? מודל "כדור הארץ והירח" הוא המשחק המושלם, שילמד את ילדכם כל מה שחשוב לדעת בנושא, תוך כדי משחק מהנה וזוהר בחושך. ספרו והראו לילדים איך נוצרים ליקויי חמה או לבנה (לשם כך יש צורך רק בפנס, שאינו מגיע עם הערכה), זהו את היבשות והאוקיינוסים, ותחקרו את צורת הירח הייחודית, באמצעות פריט המדע האומנתי והתלת ממדי שמגיע בערכה.

מעבדת הילדים – מערכת השמש

הילדים רוצים להיות מדענים, או להבין איך העולם העובד, מבחינת הכוכבים והשמש? רוצים לעזור לילדיכם להכיר ולחקור את מערכת השמש בחלל, על ידי משחק כיפי במיוחד? הכירו את ערכה "מערכת השמש" שמאפשרת לכם לבנות מודל של מערכת השמש – אותו הילדים יוכלו לצבוע ולהדגיש בעזרת אפקטים זוהרים בחושך, ממש כמו בחלל.
אפשרות נוספת העומדת בפניכם, היא לבחור בערכה שנקראת "מערכת השמש היברידית – סולרית", גם היא של חברת "מעבדת הילדים", שמאפשרת לכם לבנות מובייל תלת ממדי של מערכת השמש, אשר כוכבי הלכת שלו מסוגלים לחוג סביב השמש בעת החשיפה לאור שמש אמיתי.

מדע במטבח – הערכה המורחבת

הילדים שלכם אוהבים לעשות ניסויים כיפיים או מתעניינים בתחום המדע? רוצים לעשות ניסויים במטבח שילהיבו את הילדים, וילמדו אותם דברים חשובים על הטבע ועל חומרים כימיים שונים? אם ככה ערכת המדע המורחבת למטבח, מבית KidzLabs, היא בדיוק מה שאתם מחפשים.
הערכה מאפשרת לכם לערוך מעל 30 ניסויי מדע מרשימים ומגניבים עם הילדים, על ידי שימוש בחומרים יומיומיים כמו סוכר, סודה לאפייה, חומץ, מיץ לימון וכו'. כמו הכנת התפרצות געש, שיגור טיל עם סודה לשתייה, הפקת חשמל על ידי מזלג, עגבנייה ונורה, ועוד המון ניסויים מדליקים. שימו לב רק שנדרשת עזרת מבוגרים בהשגת החומרים לניסויים.

מדע בפעולה – הבועות

איזה ילד או ילדה לא אוהבים להפריח בועות סבון? הרי כל הילדים אוהבים את זה כל כך! ולכן את ערכת היצירה "מדע בפעולה – הבועות" כל ילד ישמח לקבל. ומדובר במשחק לילד או לילדה שהוא בעצם מתנה נהדרת, שאי אפשר לטעות איתה. הערכה מגיעה עם כל מיני כלים שיאפשרו לכם ולילדים ללמוד ממה ואיך הבועות נוצרות. הערכה כוללת מגש בועות, טבעות פלסטיק, קשיות וכלים אחרים כמו קוביות ופירמידות ליצירת בועות ייחודיות.

 

רוצים עוד?

הירשמו למבצעים בלעדיים ועדכונים על הגעת מוצרים חדשים ואקסקלוסיבים