מתנות
לבית ולמטבח
ספורט ואאוטדור
ילדים ותינוקות
תכשיטים ואופנה

מתנות קטנות עם כוונה גדולה

מחפשים מתנה קטנה ומוצלחת שתשמח חבר קרוב, או אולי מתנות קטנות לחג עבור העובדים בעסק שלכם? אם ככה, ודאי שמתם לב שאפשר למצוא המון סוגי מתנות שונות, כאשר דווקא בגלל המבחר הרב זה יכול להיות קצת קשה לבחור את המתנה המתאימה ביותר. אז איך בוחרים מתנה קטנה וסמלית, אך כזו שגם תשמח את מי שמקבל אותה? מחפשים מתנה קטנה עם כוונה גדולה, אבל לא בטוחים באיזו מתנה לבחור? הגעתם למקום הנכון.

מתנות סמליות עם משמעות

מחפשים מתנות קטנות שהן בעלות ערך רב? להלן דוגמאות למתנות קטנות אך מלאות משמעות, שתוכלו למצוא באתר שלנו:

1. מעמדים לתכשיטים – מי שאתם קונים לו מתנה אוהב עגילים או שרשראות? אם כך תשמחו לשמוע שבאתר שלנו תמצאו מעמדי תכשיטים מפוארים וגם צלוחיות מעוצבות לתכשיטים במחירים נגישים במיוחד (יש דגמים במחירים שנמוכים מ-50 שקלים).

2. אבני קרח לוויסקי  – מדובר במתנה קטנה וסמלית אבל עם הרבה משמעות וכוונה. למשל, אם אתם מביאים את המתנה למישהו שחובב וויסקי, הוא מאוד יעריך את המתנה כי סימן שחשבתם עליו, וסביר להניח שהוא יאהב את המתנה וישתמש בה.

3. פותחן לבקבוקי יין או בירה – מי שאתם מביאים לו את המתנה לא אוהב וויסקי אלא מעדיף יין או בירה? אז תביאו לו פותחן בקבוקים מתאים! זוהי מתנה זולה וסמלית, אבל היא מרגשת ואישית ביותר, כי היא מתאימה במיוחד למי שמקבל אותה.

4. מארז ספלי אספרסו מעוצבים – במידה ומי שאתם מביאים לו את המתנה לא שותה אלכוהול, תמיד תוכלו להביא לו מארז ספלים כמו ספלי אספרסו מעוצבים. זאת מתנה קטנה שכל אחד ימצא בה שימוש וישמח לקבל אותה, ולכן מדובר במתנה מומלצת ביותר.

5. מתקן לכסף קטן – באתר שלנו תוכלו למצוא כל מיני מתקנים לאחסון כסף קטן בצורה נגישה. למשל מתקני כסף בצורת פסל של גיטריסט או סקסופוניסט שיש להם "כובע גדול" לאחסון המטבעות.מדובר במתנה שימושית, מדליקה ומקורית, ובהחלט כדאי לכם ללכת על האפשרות הזו אם אתם מחפשים מתנות קטנות ומגניבות.

רוצים עוד?

הירשמו למבצעים בלעדיים ועדכונים על הגעת מוצרים חדשים ואקסקלוסיבים