מתנות
לבית ולמטבח
ספורט ואאוטדור
ילדים ותינוקות
תכשיטים ואופנה

בשמי הבוטיק הנחשבים בעולם

אוהבים בשמי בוטיק? אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא

אם אתם אוהבים בשמי בוטיק או בשמים בכלל – המאמר הנוכחי הוא בדיוק בשבילכם. במאמר נלמד מהם בשמי בוטיק, ונבין מהם 3 בשמי הבוטיק הנחשבים ביותר בעולם כיום.

מהם בשמי בוטיק?

בשמי בוטיק הם בעצם "בשמי מעצבים" שנחשבים ליוקרתיים יותר, ולקשים יותר להשגה. וזאת שכן הם נמכרים רק בקומץ חנויות או בוטיקים נבחרים, ואי אפשר למצוא אותם בכל פארם כמו בשמים רגילים. בשמי הבוטיק נקראים גם בשמי נישה שכן הם לרוב יהיו בעלי ריח ייחודי, ובדרך כלל הם גם יהיו נישתיים יותר, כלומר כאלו המתאימים לקהלי יעד ספציפיים. בעבר, בשמי הבוטיק היו נגישים רק עבור בני האצולה, והם היו נחשבים לבושם לעשירים. ואילו כיום, בשמי הבוטיק נגישים לקהל הרבה יותר רחב. מה שהפך אותם להרבה יותר מוכרים בקרב כלל חובבי הבשמים.

בשמי הבוטיק הנחשבים בעולם

רוצים לדעת מי הם בשמי הנישה הנחשבים בעולם? להלן 3 בשמי בוטיק שנחשבים לפופולאריים והמוצלחים ביותר כיום:

  • קריד – קריד הוא מותג שהוקם ב1760 באנגליה על ידי צ'ארלס קריד, והוא נחשב לאחד מבתי הבישום העתיקים בהיסטוריה. ידוע כי בעבר מגוון אישים חשובים השתמשו בבשמי המותג, כמו ווינסון צ'רצ'יל. וכיום, מעל 250 שנה מאז שהוקמה החברה, בשמי Creed הם ללא ספק מבשמי הנישה המובילים בעולם.

  • בון פרפומר – בשמי בון פרפומר משלבים בין ניחוח של פעם לניחוחות עכשוויים, וגם הם נחשבים לבשמי הבוטיק הטובים בעולם. למה חובבי בשמי הנישה כל כך אוהבים אותם? אולי כי ניתן למצוא את בשמי המותג ב-27 ניחוחות מגוונים, או מכיוון שמעל 80 אחוז ממרכיבי הבשמים של החברה הם מרכיבים טבעיים.

  • אטקינסונס – אי אפשר לדבר על בשמי הבוטיק המובילים בעולם, מבלי להזכיר את בשמי הנישה של אטקינסונס, בית הבשמים הבריטי והותיק, שקיים עוד מ1799. החברה מציעה מעל 60 ניחוחות שונים, והבשמים שלה נחשבים לאיכותיים והאהובים ביותר בקרב רבים מחובבי בשמי הבוטיק.

בשמי בוטיק לריח ייחודי שאין לכל אחד

בשורה התחתונה, בשמי הבוטיק מעניקים לכם אפשרות להפיץ נינוחות יוקרתיים ומאוד ייחודיים.

כידוע, לריח יש השפעה על הרושם הראשוני וגם להטביע חותם בזכרון של אנשים.

רוצים עוד?

הירשמו למבצעים בלעדיים ועדכונים על הגעת מוצרים חדשים ואקסקלוסיבים