מתנות
לבית ולמטבח
ספורט ואאוטדור
ילדים ותינוקות
תכשיטים ואופנה

טיפים לבחירת מתנה

בואו ללמוד איך לבחור מתנה בצורה נכונה

מחפשים מתנה ליולדת או מתנה לילדים, אך לא יודעים כיצד לבחור את המתנות בצורה נכונה? צריכים מתנות לאירועים אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? בכל מקרה, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

טיפים לבחירת המתנה המושלמת

1. תקציב
כשאתם בוחרים מתנות, הגדירו תקציב שאתם יכולים לעמוד בו, ואל תחרגו ממנו. זה יעזור לכם להבטיח את העובדה שתצליחו לעמוד בהוצאות על המתנות מבחינה כלכלית.

2. תחומי עניין
אם אתם קונים מתנה לאישה שאוהבת מאוד להתאפר, סביר להניח שהיא מאוד תשמח אם תקנו לה איפור. ואילו אם אתם קונים מתנה לגבר שאוהב מחשבים וגאדג'טים, הוא כנראה ישמח לקבל פלייסטיישן או משחק מחשב חדש. ולכן, קחו בחשבון את תחומי העניין של מקבלי המתנה בזמן שאתם בוחרים אותה.

3. מתנה שימושית
מתנה שימושית היא מתנה שלמי שמקבל אותה באמת יש בה צורך, ולכן הוא יכול לעשות בה שימוש רב ותכוף. למשל, אם אתם קונים מתנה ליולדת, היא כנראה תשמח לקבל ערכת תכשירי טיפוח לאם ולתינוק. רצוי לקנות מתנה שימושית, כי זה גם יזכיר אתכם למקבל המתנה בכל פעם שישתמש בה, וגם יסב לו תועלת אמתית.

4. מתנה עם משמעות
עוד דרך מעולה כדי למצוא מתנות מוצלחות, היא לבחור במתנה עם ערך מוסף, או במתנות עם מסר. למשל, אתם יכולים לרכוש ממותג ישראלי, או ממותג ששותף בתרומה לקהילה.

5. גיוון
עוד משהו שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מתנה, הוא גיוון. כלומר, אם לילד שלכם יש כבר מאה מכוניות, הוא כנראה כבר לא ממש יתלהב מהמכונית המאה ואחת. וכנראה שאם המתנה היחידה שאשתכם מקבלת מכם זה פרחים, בסוף ימאס לה מזה. ולכן, רצוי כל הזמן לגוון בין סוגי המתנות שאתם רוכשים לבני הזוג, לילדים או לחברים שלכם. וזאת כדי שלא ישתעממו מסוג מתנה מסוים, ובשביל שיתלהבו מהמתנה החדשה והמרגשת בכל פעם מחדש.

 

מתנה

 

רוצים עוד?

הירשמו למבצעים בלעדיים ועדכונים על הגעת מוצרים חדשים ואקסקלוסיבים